Szybka Moneta

Ze znalezieniem firmy pożyczkowej oferującej pożyczki gotówkowe raczej nie będzie większego problemu, bo trzeba tutaj otwarcie sobie powiedzieć, że jest ich naprawdę mnóstwo. Większość oczywiście po pożyczki udaje się do banków, co jest zrozumiałe, ale nie zawsze możemy tam liczyć na pieniądze. W takiej sytuacji pozostają nam firmy pozabankowe, a więc parabanki. Jednym z nich jest firma SzybkaMoneta, której postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej. Jak działa i ile możemy w niej pożyczyć?

Pożyczki już od 200 zł

Każdy, kto potrzebuje szybkiej gotówki, na pewno powinien wziąć tę firmę pod uwagę. Najmniejsza kwota, jaką możemy tutaj pożyczyć, sprowadza się do 200 złotych, choć dodajmy, że najwyższa jest kilkunastokrotnie większa. Otóż najwięcej pożyczyć możemy 2500 złotych, a więc jest to już kwota, przy której możemy pomyśleć o zakupie niezbędnego sprzętu AGD czy też rodzinnych wakacjach.

Spłata chwilówki Szybka Moneta

Większość pożyczek w parabankach możemy pobierać na okres miesiąca. Tutaj ten termin został wydłużony o 1/3, ponieważ maksymalny termin spłaty wynosi 40 dni. Na pewno nie jest to wiele, ale niekiedy nawet i termin o tydzień dłuższy jest dla nas bezcenny. Poza tym zawsze możemy sobie taką pożyczkę przedłużyć, na co warto jest się zdecydować w przypadku braku pieniędzy na spłatę i szybko zbliżającym się terminie rozliczenia. Taki krok jest wówczas jak najbardziej racjonalny, ponieważ w innym wypadku będziemy narażeni na wysokie odsetki. Warto jest więc tego uniknąć, jeżeli mamy taką okazję.

Pierwsza pożyczka za darmo

Problemów ze spłatą nie powinno być przy pierwszej pożyczce, która zazwyczaj nie jest wysoka i sprowadza się do maksymalnie nieco ponad tysiąca złotych. Jednak nie tylko z tego powodu problemów ze spłatą być nie powinno. Niezwykle istotnym faktem jest tutaj to, że pierwsza pożyczka w firmie Szybka Moneta jest zupełnie za darmo. W praktyce oznacza to tylko tyle, że płacimy jedynie tyle, ile pobraliśmy.