Pożyczki Eurolan

Przed nami wakacje, a więc okres, który najchętniej spędzamy wraz z najbliższą rodziną na jakichś wspólnych wczasach. Jednak niezależnie od tego, gdzie się udamy, musimy liczyć się z dość sporym wydatkiem, sięgającym kilku tysięcy złotych. Jako że nie każdy może sięgnąć do portfela, a raczej na konto po taki zasób pieniędzy często rozważamy wzięcie pożyczki gotówkowej na ten cel. I tutaj co ciekawe poza bankami w grę wchodzą inne instytucje finansowe, także udzielające takich pożyczek. Przykładem takiej firmy, którą zresztą za chwilę postaramy się nieco bliżej opisać jest Euroloan.

Nawet do 5 tysięcy w Eurolan

Na pewno nie bez znaczenia jest tutaj fakt, że pożyczki w firmie Euroloan sięgają granicy 5 tysięcy złotych. Jest to więc kwota, która może robić wrażenie i jest znacznie wyższa aniżeli w wielu konkurencyjnych firmach. Na uwagę zasługuje jednak także i to, że okres spłaty jest tutaj właściwie uzależniony od samego pożyczkobiorcy i to on ustala limit miesięcznej raty. W związku z tym możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest to pożyczka elastyczna, nad którą mamy pełną kontrolę.

Składanie wniosku przez Internet

Wniosek o pożyczkę w firmie Eurolan złożyć może każdy, kto ukończył 18 rok życia. Oczywiście wszystko sprowadza się tutaj do wypełnienia w kilka chwil wniosku internetowego. Dodajmy jeszcze, że do potwierdzenia numeru rachunku osoby ubiegającej się o przyznanie pożyczki niezbędne jest przelanie na konto firmy kwoty w wysokości 1 zł.

Eurolan a bezpieczeństwo

Jednak nawet najlepsze warunki pożyczki nie będą dla klienta atrakcyjne, jeżeli firma nie zadba o bezpieczeństwo jego danych, jak i pieniędzy, które wpływają na rachunek. Tutaj sobie z tym doskonale poradzono. I tak bezpieczeństwo usług zapewnia uwierzytelnienie bankowe i certyfikat RapidSSL, natomiast organem nadzoru jest Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.